Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
"Byłem bioenergoterapeutą..."
Od kilku miesięcy w czasie katechez audiowizualnych w naszej Bazylice skupiamy się na tematach związanych z zagrożeniami życia duchowego. Podjęliśmy temat magii i wróżb, następnie miało miejsce świadectwo Leszka Dokowicza poświęcone zgubnym wpływom muzyki techno, potem razem z egzorcystą Diecezji Rzeszowskiej zastanawialiśmy się nad formami działań szatana w życiu człowieka, aż w końcu – dzisiaj – podjęliśmy  temat bioenergoterapii.
Naszym gościem był Krzysztof Zielski z Gliwic, który przez 17 lat swojego życia praktykował czynnie bioenergoterapię. Nasz gość podzielił się świadectwem swojego życia, opowiadając jak Bóg wyzwolił go z tego grzechu i uwolnił spod działania złych duchów, które zawładnęły jego duszą. W drugiej części katechezy, jej uczestnicy zadawali naszemu gościowi pytania dotyczące bioenergoterapii, a także innych praktyk okultystycznych, które często nazywane są „medycyną alternatywną”.
Spotkanie zostało po raz pierwszy zarejestrowane zarówno w formie audio, jak i wideo i już wkrótce będzie dostępne na specjalnej stronie internetowej.
 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.