Sanktuarium Matki Bożej Rzeszowskiej, Bazylika OO. Bernardynów w Rzeszowie
Menu

Co najbardziej cenisz w naszym Sanktuarium?
A A A
Modlitwa o wylanie darów Ducha Świętego
Uczestnicy Seminarium Odnowy Wiary – „Jesień ducha? Nie u nas!” przeżywali wczorajszego wieczoru najważniejszy moment ośmiotygodniowych rekolekcji prowadzonych przez Witka Wilka. Bazylika szczelnie wypełniła się wiernymi. Obecni wysłuchali konferencji o wzrastaniu w wierze, a następnie uwielbiali Jezusa w Najświętszym Sakramencie pieśniami i modlitwą prowadzoną przez zespół Kadosz. W tym czasie, przez prawie cztery godziny, dwadzieścia zespołów modliło się nad każdym z prawie czterystu pięćdziesięciu uczestników – o wylanie darów Ducha Świętego.
Uczestnicy seminarium spotkają się po raz ostatni w przyszłą środę, by podzielić się doświadczeniami tego czasu. Zostaną także zaproszeni do włączenia się we wspólnoty, w których będą mogli rozwijać otrzymane  dary. Seminarium Odnowy Wiary organizowane jest po raz drugi przez Wspólnotę Odnowy w Duchu Świętym Matki Bożej Rzeszowskiej. 

 

X Nie pokazuj więcej Strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki, aby usprawnić korzystanie z niej i do celów
statystycznych. Jeżeli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich używanie i zapisywanie na Twoim urządzeniu.